V Go Digital! již 5 let dodáváme široké portfolio našich služeb z Hradce Králové a Pardubic. Našim zákazníkům nabízíme pestrou škálu služeb od poskytování služeb od zákaznické péče až po digitální služby. Máme za sebou realizace projektů z oblasti zákaznické péče pro velké společnosti jako například Samsung i menší projekty pro lokální firmy.

V Go Digital! se setkáte s profesionály v oboru s dlouholetou praxí. Jsme firma rychle se adaptující na změny v technice a s mladým kolektivem, který je motivován vymýšlet efektivní a inovativní způsoby, ať už v oblasti zákaznické péče nebo v produktové tvorbě. Hledáme pro naše klienty kreativní řešení a myslíme i na budoucnost a vývoj technologií. Vždy stavíme na první místo spokojenost našich zákazníků.

Těšíme se na spolupráci a výzvy, které nám svými požadavky přichystáte.

Ocenění a kvalita

1. místo
Moje Galaxy

1. místo v roce 2018 v kategorii Inbound projekty se společností Samsung Electronics za projekt „Moje Galaxy“

1. místo
Live Assistant

1. místo v roce 2017 v kategorii Inbound projekty se společností Samsung Electronics za projekt „Live Assistant – prémiová zákaznická péče“

ISO
27001:2013

Komplexní outsourcing služeb komunikace se zákazníky, včetně služeb front-office, back-office, marketingových služeb a služeb zákaznického cyklu.

Naše společnost a naši lidé se mohou pochlubit oceněními od Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu (ADMEZ). Jsme členem Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu, z.s. (ADMEZ). Splňujeme ISO 27001:2013 pro Komplexní outsourcing služeb komunikace se zákazníky, včetně služeb front-office, back-office, marketingových služeb a služeb zákaznického cyklu.

Naši lidé

A_bila_LQ

Ing. Aleš Hýbner, MBA, jednatel společnosti Go Digital!

Ing. Aleš Hýbner zahájil svoji pracovní kariéru v roce 1992 v německé poradenské společnosti
Roland Berger & Partner.

V oboru kontaktních center je aktivní od roku 1994 (technologie pro kontaktní centra). V roce 1997 zahájil provoz kontaktního centra ve společnosti Lion Teleservices CZ. Lion Teleservices CZ v roce 1999 rozšířila svoje aktivity i na slovenský trh. V roce 2004 byla společnost začleněna do skupiny Teleperformance, světové jedničky v oblasti kontaktních center. Aleš Hýbner byl CEO a předsedou představenstva Lion Teleservices CZ, a. s. do srpna 2015. zodpovídal za Českou republiku a Slovensko (3 kontaktní centra s 450 operátorskými místy), klíčoví klienti byli z technologií (Samsung), bankovnictví a pojišťovnictví (UnicreditBank) telekomunikací (T-Mobile) a FMCG (Makro, Tesco, Globus, Ahold).

V roce 2002 dokončil MBA program na University of Pittsburgh. V roce 2012 obdržel cenu Osobnost českého direktmarketingu. Od roku 2000 je členem představenstva oborové asociace ADMEZ.

Naše spolupracující společnosti

Na mnoha projektech spolupracujeme s našimi partnerskými společnostmi. Sdílíme spolu společné hodnoty a profesionální přístup k práci pro klienty. Díky tomu jsme schopni dodávat kompletní služby našim zákazníkům na klíč bez nutnosti zapojení dalších externích subjektů s garancí služeb od Go Digital!.
Dig1

Digital 1

Agentura specializující se na digitální marketing a vývoj software na míru

Go Digital! Direct s.r.o.

Agentura specializující se na zakázky menšího rozsahu v oblasti zákaznické péče a direct mailingu

Pošlete nám dotaz