Vítejte v našem kontaktním centru!

Jsme zde pro vaše zákazníky, kteří komunikují různými způsoby a očekávají prvotřídní péči. Neomezené možnosti komunikace jsou teď realitou. Telefon, e-mail, chat, sociální sítě, mobilní aplikace nebo web, co si zvolíte vy?

Přichází nová éra v poskytování zákaznické péče

01.

Zážitek
zákazníka

Není to jen o telefonování, je to o poskytování péče prostřednictvím kanálu, který si klient vybere.

Rychlá reakce a efektivní řešení přes všechny kanály jsou klíčové pro udržení loajality a důvěry vašich zákazníků.

02.

Rychlost
a spolehlivost

03.

Tým
a technologie

Profesionálové a moderní technologie zajistí, že vaše kontaktní centrum bude fungovat jako jednotný a funkční systém bez dalších investic z vaší strany....

Ocenění a kvalita

Splňujeme ISO 27001:2013 pro komplexní outsourcing služeb komunikace se zákazníky, jsme členy Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu (ADMEZ) a pravidelně se účastníme (a vyhráváme) v soutěži Czech Contact Center Award.

Naše ocenění

Zákaznické linky

Úrovně péče o zákazníky překračující hranice.

Outsourcing

Přicházíme s možnostmi vytvořenými na míru vašim potřebám. Pro menší projekty poskytujeme služby sdíleného operátora a pro větší společnosti vytváříme dedikované týmy.

Kontrola a transparentnost

Mějte jistotu, že vaši zákazníci jsou v dobrých rukou. S námi získáte požadovanou kvalitu služeb, detailní reporting a kontrolu díky nahrávkám všech hovorů.

Spolehlivost a péče

Nechte nás převzít zátěž z vaší zákaznické péče a užijte si výhody profesionálního přístupu a precizní kontroly. Jsme tady pro vás, abychom vaše zákazníky nadchli!

Omnichannel

Zákaznické linky již dávno nejsou omezeny pouze na telefonní hovory. Využíváme další kanály jako jsou e-maily, chatovací aplikace, sociální sítě, sms, včetně velmi rychle se rozvíjející AI.

Back-office

S našimi službami Back Office získáte záruku profesionálního zpracování a kontrolu nad každým detailem. Vaše dokumenty, formuláře, smlouvy a další materiály budou zpracovány s maximální pečlivostí a precizností, včetně možnosti archivace.

Přesměrujte svůj čas na skutečně důležité aktivity

Rutinní procesy a standardizované úkoly vás brzdí v rozvoji vašeho podnikání? Přesuňte správu a výkon těchto činností k nám a užijte si osvobození od každodenního shonu.

Garantovaná kvalita služeb

S našimi službami Back Office získáte záruku profesionálního zpracování a kontrolu nad každým detailem. Vaše dokumenty, formuláře, smlouvy a další materiály budou zpracovány s maximální pečlivostí a precizností.

Nenechte rutinní činnosti brzdit váš potenciál!

Přidejte se k nám a dejte svému podnikání možnost růstu bez omezení. Získejte čas a klid pro strategické rozhodnutí, zatímco my se postaráme o vaše administrativní záležitosti za Vás.

Profi recepce

Uvolněte si ruce a nechte nás se postarat o komunikaci s vašimi partnery a zákazníky.

Externí recepce

Vaše práce je důležitá, nechte naší externí recepci, aby se postarala o komunikaci s vašimi zákazníky, zaměstnanci, partnery a odběrateli. S profesionalitou a cenou, která Vás překvapí.

Vaši osobní asistenti

Naši vyškolení asistenti jsou k dispozici každý pracovní den od 8 do 18 hodin, aby se postarali o vaše potřeby. Budou k dispozici na telefonu, e-mailu i sociálních sítích.

Profesionální přístup

S pravidelným reportingem a nahrávkami zpracovaných hovorů budete mít vždy přehled o tom, jak jsou vaše záležitosti řešeny. Důvěřujte nám, abychom se postarali o každý detail s maximální profesionalitou.

Soustřeďte se na to důležité

Připojte se k projektu Profi Externí Recepce a dejte svým zákazníkům a partnerům zážitek, který si zaslouží. Spolehněte se na nás, abychom vám poskytli prvotřídní zákaznickou péči.

Další služby

Od nápadu k úspěchu.

Outboundové kampaně

Pomůžeme vám podpořit Vaše marketingové strategie při oslovení zákazníků a vzbuzení zájmu o služby nebo produkty. Oslovíme spotřebitele i firemní zákazníky s přesně cílenými nabídkami a personalizovaným přístupem.

Leady

Zajišťujeme kvalitní generování potenciálních zájemců o schůzky prostřednictvím strategických metod a cílené komunikace, která zvyšuje efektivitu vašeho obchodního procesu a zajišťuje kvalitní vstupy pro celý váš tým.

Soutěže a věrnostní programy

Oslovte své zákazníky unikátním věrnostním programem nebo spotřebitelskou soutěží. Připravíme pro vás věrnostní program na míru, který osloví vaše zákazníky a podpoří jejich loajalitu.